#
#
#
#
#
#
#
#

Obsah

Pracovní skupina pro rovné příležitosti

Název organizace/zástupce skupiny

Zástupce

2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko

Mgr. Michal Divíšek

ZŠ a MŠ Bernartice

Ing. Mgr. Jan Cendelín

ZŠ a MŠ Sepekov

Mgr. Jitka Nováková

ZŠ Kovářov

Mgr. Libor Mandovec

1. ZŠ T.G. Masaryka Milevsko

PaedDr. Martin Hrych

ZŠ Chyšky

Mgr. Monika Bardová (vedoucí PS)

Mateřská škola Sluníčko Milevsko

Bc. Marcela Fořtová

ZŠ a MŠ Bernartice

Olga Březinová (MŠ)

ZŠ a MŠ Sepekov

Mgr. Věra Máchová (MŠ)

Městys Bernartice

Pavel Souhrada

Obec Branice

Stanislav Češka

Obec Chyšky

Stanislava Hejnová

Centrum mladé rodiny Milísek z.s.

Bc. Lenka Bečková

Dům dětí a mládeže Milevsko

Bc. Zdeňka Slabová

Gymnázium Milevsko

Mgr. Petr Barda

SOŠ a SOU Milevsko

Mgr. Kašpar Václav

Zástupce rodičů

 Ilona Janci                                                                   (rodič s dítětem/žákem s potřebou podpůrných opatření)

Obec Kovářov

Pavel Hroch

Město Milevsko

Ivan Radosta

Obec Zbelítov

Markéta Honzíková

Městys Sepekov

Ing. Pavlína Bambuškarová

 

 

Pracovní skupina pro financování

Název organizace

Zástupce

2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko

 

Mgr. Michal Divíšek (vedoucí PS)

ZŠ a MŠ Bernartice

Ing. Mgr. Jan Cendelín

ZŠ a MŠ Sepekov

Mgr. Jitka Nováková

ZŠ Kovářov

Mgr. Libor Mandovec

1. ZŠ T.G. Masaryka Milevsko

PaedDr. Martin Hrych

ZŠ Chyšky

Mgr. Monika Bardová

Mateřská škola Kovářov

Milena Fauknerová

Mateřská škola Kostelec nad Vltavou

Mgr.Bc. Jitka Imbrová

Mateřská škola Skřítci

Hana Maťhová

Městys Bernartice

Pavel Souhrada

Obec Branice

Stanislav Češka

Obec Chyšky

Stanislava Hejnová

Obec Božetice

Jaroslav Kofroň

Obec Kostelec nad Vltavou

Pavel Kosík

 

Pracovní skupina pro rozvoj čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

Název organizace

Zástupce

ZŠ Kovářov

Mgr. Libor Mandovec (vedoucí PS)

1. ZŠ T.G. Masaryka Milevsko

PaedDr. Martin Hrych ( ICT odborník)

ZŠ Chyšky

Mgr. Monika Bardová

Mateřská škola  Branice

Bc. Romana Andělová

Mateřská škola  Klubíčko Milevsko

Anna Říhová

Mateřská škola  Kytička Milevsko

Marcela Brčková, DiS.

Městská knihovna Milevsko

Ing. Petra Bláhová

 

 

Pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

Název organizace

Zástupce

ZŠ a MŠ Bernartice

Ing. Mgr. Jan Cendelín (vedoucí PS)

2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko

Mgr. Michal Divíšek

ZŠ a MŠ Sepekov

Mgr. Jitka Nováková ( ICT odborník)

Mateřská škola  Božetice

Bc. Blanka Shorná

Mateřská škola Chyšky

Jana Bardová

Mateřská škola  Pastelka Milevsko

Mgr. Romana Fialová