Práce ve školství

Zde najdete nabídky práce ve vzdělávání v Jihočeském kraji.

 

Můžete zde uveřejnit Vaši nabídku/ poptávku práce, zdarma pro školy zapojené do MAP v ORP Blatná, České Budějovice, Český Krumlov, Dačice, Kaplice, Milevsko, Prachatice, Strakonice, Trhové Sviny, Třeboň, Vimperk.

 

Inzerát zašlete na mail janacova@masrozkvet. cz.

MŠ Římov - učitelka

Hledáme učitelku do mateřské školy na snížený úvazek s nástupem od 1.9.2020.
Více info na tel. 727920717

MŠ Sedlec - ředitel/ka

Obec Sedlec oznamuje vyhlášení konkursního řízení
na vedoucí pracovní místo ředitele/ky Mateřské školy Sedlec.

ZŠ a MŠ Frymburk - učitel/ka matematiky a dalších předmětů

Od školního roku 2020/21 hledáme na 2. stupeň učitele/ku matematiky a dalších předmětů, které baví učit a myslí si, že aktivní mají být více děti než učitel.

ZŠ a MŠ Lhenice - učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ

Pro školní rok 2020/2021 přijme ZŠ učitelku/učitele pro 1. stupeň ZŠ nejlépe v kombinaci s Hv, Aj, NJ.

ZŠ a MŠ Lhenice - učitel/ka pro 2. stupeň ZŠ s aprobací Čj

Základní škola a Mateřská škola Lhenice přijme učitelku/učitele pro 2. stupeň ZŠ s aprobací Čj, nejlépe v kombinaci s Hv, Aj, Nj, Z, Tv, Inf

ZŠ a MŠ Větřní - učitel matematiky/informatiky

Hledáme učitele matematiky/informatiky. Nástup 1. 9. 2020, plný nebo i částečný úvazek, podle dohody. Ve škole jsou méně početné třídy (do 20 žáků). Možné uplatnění i pro i studenty posledních ročníků učitelství. Nabízíme platové ohodnocení podle platných předpisů a školní byt 1+1 nebo 3+kk.

ZŠ a MŠ Větřní - učitel/ka pro 1. stupeň

Hledáme učitel/ku pro 1. stupeň. Nástup 1. 9. 2020, plný nebo i částečný úvazek, podle dohody. Ve škole jsou méně početné třídy (do 20 žáků) . Možné uplatnění i pro i studenty posledních ročníků učitelství. Nabízíme platové ohodnocení podle platných předpisů a školní byt 1+1 nebo 3+kk.

ZŠ Bechyně - učitel/ka anglického jazyka

Hledáme učitele/ku anglického jazyka pro 2. stupeň základní školy, plný úvazek, doba neurčitá, nástup 1. 9. 2020. Možnost služebního bytu.

ZŠ Kaplice - Učitel/ka 1. stupně ZŠ

Základní škola Kaplice, Fantova 446. Učitel/ka 1. stupně ZŠ: Nabízíme mladý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a moderní přístup k výuce, dobře vybavené třídy v oblastech ICT, EVVO a interaktivních programů.